O NAS

Przedstwawicielem firmy KEY-TEK w Polsce jest firma BMF Centrum Specjalistycznego Sprzętu Mobilnego

Key Technology (China) Limited jest wiodącym producentem wytrzymałych klawiatur / klawiatur przemysłowych, wojskowych i medycznych, wszelkiego rodzaju urządzeń wejściowych i bankomatów EPP. Produkty Key-Tek® są wspierane przez bardzo profesjonalną wiedzę z zakresu inżynierii, badań i rozwoju oraz produkcji. Key-tek® dostarcza praktyczne rozwiązania dla konkretnych wymagań aplikacji, niezależnie od rynków.
 
PRODUKTY KEY-TEK®.
Key-Tek® produkuje szeroką gamę standardowych i niestandardowych przemysłowych klawiatur / klawiatur / rozwiązań wskazujących / ATM EPP. Nasza oferta profesjonalnych produktów obejmuje także różne integralne urządzenia wskazujące, takie jak panele dotykowe, trackball, przyciski myszy i joysticki. Nasza oferta obejmuje długą podróż, krótką podróż, metalową kopułę, gumę silikonową, wandaloodporną stal nierdzewną, elastyczne klawiatury membranowe.
 
DOSTOSOWYWANIE
Klawiatury niestandardowe / klawiatury / urządzenia wskazujące itp., Wraz z ich specyficznymi wymaganiami, wymagają najbardziej rygorystycznych standardów projektowania i wytwarzania. Key-tek® oferuje szybką i efektywną kosztowo usługę, jeśli zakresy standardowe nie spełniają Twoich wymagań. Key-tek® posiada wiedzę i doświadczenie, aby sprostać tym standardom i gwarantować doskonałość techniczną na każdym kroku. Gwarantujemy, że klawiatury / klawiatury / urządzenia wskazujące, które projektujemy i produkujemy dla Ciebie, są wytwarzane dokładnie zgodnie z Twoimi specyfikacjami.
 
ZAANGAŻOWANIE W JAKOŚĆ
Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości komponentów ROHS Key-tek® może zapewnić doskonałą niezawodność i trwałość swoich urządzeń wejściowych. Key-tek® posiada certyfikat ISO 9001, a każda klawiatura jest testowana jakościowo ponad 4 razy podczas procesu produkcyjnego.
 

Budowanie nazwy firmy bez tanich punktów i krótkich terminów wymaga poszanowania naszych pracowników, naszych klientów i naszych partnerów. Utrzymując uczciwy dialog, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, sprawiamy, że nasza organizacja współpracuje. Ta podstawa jest niezbędna do tworzenia trwałych partnerstw, trwałego zaangażowania i trwałego wzajemnego zysku.

Key-tek posiada doświadczenie zawodowe i wiedzę empiryczną pozwalającą zaprojektować, opracować, wyprodukować, sprzedać i sprzedać najbardziej kompletną linię wandaloodpornych klawiatur ze stali nierdzewnej IP65, klawiatury, urządzeń wskazujących, PINPADÓW ATM; Klawiatury medyczne i klawiatury wojskowe itp.

Jesteśmy punktem kompleksowej obsługi Twoich wymagań dotyczących usług produktów w zakresie przemysłowych urządzeń wejściowych w zakresie ogromnego rynku międzynarodowego. Zadowoleni klienci key-tek to Finanse, Aerospace, Chemikalia / Petro, Żywność i Napoje, Healthcare, Telekomunikacja / Media, High Technology, Transportation-Automotive, Manufacturing, Utilities & Resources, Pulp and Paper - Government / Defense, uniwersytety i Academia, Muzea / Public Displays and Miscellaneous industries.

Aktywny, pozytywny i działający jako zespół jest specjalnym atrybutem ludzi w Key-tek. Celem działania firmy jest tworzenie wartości, czyli tworzenie wartości dla klienta, tworzenie wartości pracowniczej oraz tworzenie wartości dla akcjonariuszy. Zasada biznesu opiera się na prawości, uczciwości, staranności i gospodarce, co stanowi naszą wytyczną postępowania w przyszłości. W ten sposób Key-tek zmierza w stronę globalnej firmy technologicznej z optymistyczną i długą przyszłością.

LIDER W BRANŻY PRZEMYSŁOWEJ
Firma Key-tek, założona zgodnie z zasadami najwyższej jakości, usług i innowacji, jest światowym liderem w dziedzinie wytrzymałych urządzeń interfejsu użytkownika. Klientów dużych i małych wyposażamy w szczelne, wytrzymałe produkty, które są trwałe i łatwe do czyszczenia. Oprócz szerokiej gamy urządzeń peryferyjnych, Key-tek może dostosowywać produkty do specyficznych potrzeb klientów.

TRWAŁA WEDŁUG DESIGNU
Idealne do zastosowań w najtrudniejszych warunkach, nasze produkty spełniają specyfikacje NEMA 4, 4X i IP 65 oraz IP68, czyniąc je wandaloodpornymi, odpornymi na kurz, brud, wodę i korozyjne ciecze.

ZALETY KEY-TKA
Key-tek służy dystrybutorom i użytkownikom końcowym w kilku różnych branżach i stale rozwija najnowocześniejsze profesjonalne produkty. Ponadto Key-tek może zapewnić idealne rozwiązania dla producentów oryginalnego sprzętu i dostosować swój produkt do specyficznych potrzeb klientów. Niezniszczalne przemysłowe klawiatury i urządzenia wskazujące są trwałe i wytrzymują w środowiskach, w których typowe biurowe urządzenia peryferyjne nie przetrwają.
Zalety to:

 • Super jakość, ekonomiczna cena, szybka dostawa, wygodna profesjonalna obsługa klienta, niezawodne wsparcie techniczne i serwis po itp.
 • Trwałość przemysłowa od NEMA 12 do NEMA 4X, która pozwala na stosowanie w bardzo brudnych, zapylonych i tłustych środowiskach.
 • Wszystkie klawiatury / klawiatury ze stali nierdzewnej / PINPADY ATM / urządzenia wskazujące są wandaloodporne, a IP65 z przedniego panelu.
 • Niezniszczalne przemysłowe klawiatury i urządzenia wskazujące są trwałe i wytrzymują w trudnych warunkach, w których typowe biurowe urządzenia peryferyjne nie przetrwają.
 • Wszystkie urządzenia wejściowe są kompatybilne plug-and-play z systemami operacyjnymi Windows, MAC OS9 / OSX i nie wymagają specjalnych sterowników.
 • Wzory, które przekraczają wymagania dotyczące certyfikacji ISO w celu zapewnienia kontroli jakości wśród norm produkcyjnych
 • Niezawodne wodoodporne i odporne na korozję konstrukcje, które wytrzymają do 8 lat w trudnych warunkach.
 • Wszystkie układy językowe są dostępne dla międzynarodowych klientów
 • Konfigurowalne klawisze funkcyjne zapewniające elastyczność dla wyspecjalizowanych aplikacji
 • Zdolność do wytrzymywania ekstremalnych temperatur, które pozwalają na pracę w zamrażarkach, obszarach wrażliwych na ciepło i innych trudnych warunkach
 • Niskoprofilowe klucze, które umożliwiają wydajne czyszczenie, skrócony czas dezynfekcji i ochronę przed zanieczyszczeniami krzyżowymi
 • Podświetlane klawisze, które pozwalają pracownikom optymalizować wydajność podczas pracy w słabym świetle.
 • Dostępne są obudowy z poliwęglanu i stali nierdzewnej, aby spełnić niestandardowe preferencje.
 • Niewielkie projekty, które zwiększają mobilność
 • Standardowe wzory montażowe pasujące do większości uchwytów klawiaturowych w celu łatwej integracji z istniejącymi systemami
 • Bardziej wyspecjalizowane funkcje, które zaspokajają potrzeby naszych klientów w zakresie kiosku / bankomatu, medycyny, wojska, reagowania na sytuacje awaryjne, użytkowników przemysłowych i materiałów.
 • Z szerokich zastosowań w różnych gałęziach przemysłu, kiosk, bank, CNC, Aerospace, Chemia / Petro, Żywność oraz napoje, opieka zdrowotna, telekomunikacja / media, wysoka technologia, transport, motoryzacja, produkcja, narzędzia i zasoby, pulpy i papieru - Rząd / Obronnych Uniwersytety i Akademia, Muzea / Wystawy publiczne i Różne branże.